Eikefjord Treningssenter kjem no med eit heilt nytt tilbod innan trening. Rikke Due vil ha timar innan Dansefitness kvar tysdag framover, Dette er trening som kan tilpassast alle aldrar og form, og passer difor også for alle. Treninga vil vere på Allhuset.
DANSETRENING I EIKEFJORD
FÅ FORNYET ENERGI OG SMIL OM MUNNEN – NYTT FITNESSKURS FRA ETS! 🎶✨
Trenger du å riste av deg hverdagsstresset og fylle kroppen med god energi? Bli med når vi fyrer løs med et helt nytt kurs: Danse-fitness i Eikefjord!
Her kombinerer vi enkle, flytende dansebevegelser med moderat kondisjonstrening. Musikken gir deg energien du trenger, og det sosiale fellesskapet i salen gjør at timen flyr av gårde. Det kreves ingen forkunnskaper, og du styrer tempoet helt selv.
Hvorfor velge Dansefitness?
• Styrker hjertet og forbrenner kalorier på en gøy måte.
• Forbedrer balanse, koordinasjon og holdning.
• Reduserer stress og gir påfyll av positiv energi i hverdagen.
Praktisk informasjon:
📍 Sted: Allhuset Eikefjord
⏰ Tid: Tysdag kl. 19.05-20.00
🎒 Ta med: Innesko (eller flate dansesko), en vannflaske og treningslyst!
Kom på uforpliktende prøvetid!
Du trenger ikke å ha rytme i blodet eller dansepartner for å delta. Møt opp, kjenn på den herlige energien og opplev hvor gøy det er å dansetrene.
Vi gleder oss til å danse med deg!
Sikre deg en plass på listen:
📞 Tlf: 98409191
💻 Nett: https://ets.itrening.com/